Шаховий турнір, присвячений Збройним Силам України, провели у центрі «Спорт для всіх»

1-5

Протягом 03-05 грудня у шаховому клубі «Біла тура» (МЦФЗН «Спорт для всіх») тривав турнір зі швидких шахів. Організатори присвятили захід вітчизняним Збройним Силам, проходив він у рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Метою та завданнями турніру було визначено:

–  популяризацію шахів серед молоді;

–  оцінку рівня підготовки юних шахістів міста;

–  підвищення майстерності юних спортсменів;

–  пропаганду змістового та здорового способу життя;

–  зміцнення дружніх стосунків між юними шахістами з різних  районів міста.

Участь у змаганнях взяли як розрядники та вихованці «Білої тури», так і юні мешканці різних мікрорайонів Бердичева – всього 10 осіб.

ІІІ місце на турнірі здобув Савелій Зінченко, ІІ – Надія Здорик, переможцем та володарем І місця було визнано Данила Здорика. Усі вони були відзначені медалями, грамотами та призами від центру «Спорт для всіх».