Бердичів

міська рада

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

IMG_20211214_101323

Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС!

Дозвольте від імені Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету, жителів територіальної громади та від себе особисто висловити велику подяку за ваш героїчний подвиг задля порятунку людства!

Трагедія на Чорнобильській атомній станції стала справжнім випробуванням не лише для України, а й для всього світу, який виявився неготовим до техногенної катастрофи такого масштабу.

Щоби вгамувати некеровану радіоактивну стихію, у ядерне горнило відправилися тисячі фахівців – пожежники, інженери, лікарі, шахтарі, водії, енергетики, військові, представники інших спеціальностей та професій. Саме завдяки професіоналізму, самовідданості й мужності цих відважних людей вдалося зупинити стрімке поширення невидимого ворога – радіації.

Чорнобильська катастрофа назавжди залишиться незагойною раною на тілі цілої планети. Тому сьогодні весь світ низько схиляє голову перед героями, котрі зуміли приборкати атомну біду.

Щиро бажаю вам, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, довголіття, миру, злагоди, щастя, сімейного затишку, людської поваги та гідної підтримки від держави.

З повагою – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК