Вітання з Різдвяно-новорічними святами від Сергія Орлюка

Різдво

Дорогі земляки!

Добре, якщо у Різдвяні й новорічні свята у серці панує гарний настрій, а в думках – щирі помисли та світлі мрії.
Цими днями думки наші – про добро для наших рідних, про благополуччя нашої громади і велич країни. Із молитвами ми чекаємо, коли Різдвяна Зірка сповістить нас про народження Христа. Того, хто любить і захищає нас. Хто навчає та робить нас мудрішими.

Бажаю всім із вірою в добро у  колі найдорожчих людей зустріти Різдво і з впевненістю зробити крок у 2022-й рік. Вірю, що у новому році ми всі разом будемо сумлінно й віддано працювати. І у нас все вийде!

Дорогі друзі! Я від усієї душі вітаю кожного з Різдвом Христовим та Новим Роком! Кожному зичу миру на рідній землі, міцного здоров’я, величезної любові, душевного благополуччя, родинної злагоди, достатку, Господньої ласки. Нехай у новому році наша бердичівська громада та вся Україна стануть сильними, заможними, успішними.

Зі святами вас!

Христос Рождається! Славімо Його!

Щасливого Нового Року!

Із повагою та любов’ю – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК