Новорічне привітання голови Бердичівської міської територіальної громади Сергія Орлюка

inbound4117194936885476006

Шановні жителі та гості Бердичівської міської територіальної громади!

Прийміть сердечні вітання із прийдешнім Новим 2022 роком та світлим і радісним святом Різдва Христового!

Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, домашнього затишку, родинного тепла, професійних злетів, фінансової стабільності, здійснення мрій та втілення бажань.

Нехай казкова новорічна ніч кожному з вас подарує надію на краще, віру у власні сили та впевненість у майбутньому! Нехай під бій курантів ваші душі наповняться оптимізмом, натхненням і гармонією, а чудовий настрій і відчуття щастя супроводжують вас увесь наступний рік!

Вірю, що всі негаразди, проблеми та неприємності залишаться у минулому, а 2022-ий принесе нашій громаді та всій Україні спокій, мир, злагоду і процвітання!
Веселих і радісних свят!

З повагою – голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій ОРЛЮК