Бердичів

міська рада

Бердичівляни стали лауреатами спортивного року-2021 від «Інваспорт»

1-16

Мотивувати людину з інвалідністю до заняття спортом, допомогти у тому, аби вона досягла успіхів, аби про неї взнали у світі, аби залунав на її честь український славень… Здійснити таке дуже непросто, але у Бердичеві вийшло. Цей факт перед присутніми на засіданні виконавчого комітету засвідчив начальник Житомирського регіонального центру «Інваспорт» Юрій Панасюк.

Свого часу бердичівлянин Олександр Гусар вирішив: інвалідність – не вирок. Потрапив до спортивного клубу «Рось» і по-новому знайшов себе в армспорті. Так само захопилася заняттями у клубі й учасниця АТО Ярослава Мазур. Захоплення переросло у серйозні тренування, які, у свою чергу, вилилися у чудові результати: Олександр виборов звання чемпіона Європи та срібного призера чемпіонату світу, а Ярославу (єдину представницю Житомирщини) включили до Національної ветеранської збірної.

За обома ними стоїть колосальна праця тренера, відзначає Юрій Панасюк, і цим тренером є фахівчиня СК «Рось», майстерка спорту міжнародного класу Ірина Данилюк. Але, як часто буває, ресурсів навіть такого надпотужного тріумвірату може не вистачити на те, аби потрапити на престижний спортивний форум. І тут уже постає питання підтримки. Таку підтримку спортсменів з інвалідністю керівник регіонального осередку «Інваспорт» побачив в особі міського голови Бердичева Сергія Орлюка та начальниці відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Лілії Березовенко.

Тож рішенням фахівців центру усіх їх було нагороджено відзнакою «Лауреат спортивного року-2021» за різними номінаціями.  

Останні новини