Бердичів

міська рада

Дітвора бердичівської громади побувала у Новорічній казці

IMG_20220115_131622_result

Новорічна казка – це незмінно щось по-особливому заворожуюче й чарівне. Див та приємних сюрпризів у ній – що голок на ялинці, що сніжинок у снігопаді, що волосинок у бороді святого Миколая. Саме до такої казки запросили у міському Палаці культури дітвору – дітей учасників АТО/ООС та маленьких мешканців Скраглівки.

Із Новим Роком та Різдвом Христовим їх та їхніх батьків привітав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Побажав здійснення усіх заповітних мрій, аби з дитячих облич не щезали посмішки, а рідні через це відчували себе щасливими.

А тим часом святкове шоу ледь не зірвалося… Хурделиця навколо здійнялася така, що закрутила-завертіла сани з Миколаєм і жбурнула їх невідомо куди: посох святого – в один бік, його шапку – в інший, рукавиці – наліво, пояс – направо. І що найголовніше – завіяло кудись мішок із подарунками. Але ж недарма кажуть: нічого нестрашно, коли маєш вірних друзів і помічників.

Все знайшлося і все позносили на головну сцену улюбленці бердичівської дітвори – Супер Кіт та Леді Баг, Фіксики, Лунтік й решта відомих казкових та мультяшних героїв. Знайдене просто так не віддавали – пропонували брати участь у конкурсах, іграх та розвагах. Так що, поки Миколай діставався до малечі, та з готовністю відгукувалася на заклики двох Фей і влаштовувала своє шоу. А настрою усім додавали численні подарунки за участь у розвагах та пісенно-танцювально-циркові номери у виконанні маленьких і юних талантів.

Зимова казка пролетіла, як одна мить… Перед глядачами з’явився святий Миколай: спільно з дітьми й дорослими запалив ялинку і побажав присутнім у залі всього найкращого у новому році. А разом із цим запевнив, що прекрасні дива на цьому не закінчуються – у світі їх ой як багато. І вони неодмінно траплятимуться на життєвих шляхах усіх добрих людей.

Останні новини