Бердичів

міська рада

Засідання виконавчого комітету

Placeholders_1

­­­27  січня  2022 року о 10 год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішень виконавчого комітету:

 1. Про хід виконання Програм економічного і соціального розвитку Бердичівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
 2. Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів).
 3. Про затвердження посадового складу комісії Бердичівської міської територіальної громади з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2022 рік.
 4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12.12.2013 №515 «Про затвердження списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».
 5. Про надання земельним ділянкам статусу «вимушеної невідповідності вимогам плану зонування території міста Бердичева».
 6. Про визначення способів участі батька у вихованні дитини.
 7. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
 8. Про надання дозволу опікуну на укладення правочину щодо передачі в оренду земельної ділянки, власником якої є дитина.
 9. Про встановлення тарифу на теплову енергію ТОВ «Бренвель».
 10.  Про затвердження Порядку розрахунків за спожиту теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії споживачами КП «Бердичівтеплоенерго».
 11.  Про основні завдання цивільного захисту Бердичівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 12.  Про реєстрацію дитини, покинутої в пологовому будинку.
 13.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.11.2021 №346 «Про надання земельним ділянкам статусу «вимушеної невідповідності вимогам Плану зонування території міста Бердичева».
 14.  Про надання дозволу на об’єднання квартир та присвоєння поштової адреси.
 15.  Про затвердження переліку підприємств, об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.
 16.  Про затвердження видів безоплатних суспільно корисних робіт та перелік підприємств і установ, де можливе відбування покарань та адміністративних стягнень у виді громадських робіт.
 17.  Про перейменування посад та затвердження штатного розпису КУ «Бердичівський ІРЦ».
 18.  Про комісію з обстеження пам’яток культурної спадщини.
 19.  Про конкурсну комісію з визначення аптечних та стоматологічних установ міста або лікувально-профілактичного закладу, що будуть надавати відповідні пільги та послуги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 20.  Про переоформлення особових рахунків, включення та зняття статусу службового житла, взяття на квартирний облік.
 21.  Про дозвіл на приватизацію квартири.
 22.  Про відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
 23.  Про затвердження структури і штатів Музею історії міста Бердичева.

 Загальний відділ

Останні новини