Карткою єПідтримка найближчим часом можна буде розрахуватися у Бердичівському музично-драматичному театрі

IMG_20220111_122839

У касі Бердичівського музично-драматичного театру на Європейській встановили платіжний термінал, повідомила директорка закладу Алла Садковська. Найближчими днями квитки на театральні вистави бердичівляни зможуть придбати за допомогою готівкового та безготівкового розрахунків.

Окрім того, за похід до театру можна буде сплатити віртуальною карткою єПідтримка. На неї громадяни, що пройшли повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби, отримують цільову виплату у розмірі 1 тис. грн. з державного бюджету.

Розрахуватися так званою ковідною тисячею у театральній касі зможуть ті відвідувачі, чиї мобільні пристрої підтримують безконтактний спосіб оплати (Google Pay).