Бердичів

міська рада

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Pls_bill
1Назва предмета закупівліДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
2Вид процедуриСкорочена процедура закупівлі
3Ідентифікатор закупівліUA-2022-01-12-001644-b
4Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліІнформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі: Бензин (А-95) – 3600 літрів. Бензин (А-92) – 360 літрів. В талонах та/або скрейтч-картках Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: пл. Центральна, 1, м. Бердичів, Житомирська область, 13300, Україна Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства
5Обґрунтування розміру бюджетного призначення Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до проєкту кошторису на 2022 рік.
6Очікувана вартість предмета закупівлі 136800,00  грн. (Сто тридцять шість тисяч вісімсот грн. 00 коп.) з урахуванням ПДВ.
7Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівліМіністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.