Бердичів

міська рада

Про хід виконання програми соціально-економічного розвитку Бердичівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року

Слайд1-13

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку бердичівської громади за 9 місяців 2021 року доповіла на засіданні виконавчого комітету заступниця Бердичівського міського голови Інна Тарасюк.

За її інформацією, у звітному періоді діяльність міської ради та її виконавчих органів була спрямована на реалізацію заходів Програми з метою створення умов для сталого місцевого розвитку Бердичівської міської територіальної громади та підвищення рівня життя її населення. Так, за даними управління статистики промисловими підприємствами міста Бердичева протягом звітного періоду реалізовано продукції на 32,4% більше відповідного періоду минулого року, що складає 3037,1 млн. грн.

Обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами у звітному періоді порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшився на 2,0 % і склав 18,2 млн.дол.США. Імпорт товарів зменшився на 2,2 % та склав 16,8 млн. дол. США. За січень – вересень 2021 експортувалось товарів більше на 1,4 млн. дол. США ніж ввозилось з-за кордону. Коефіцієнт покриття експортом імпорту становить 1,08.

У загальному обсязі як експорту так і імпорту товарів найбільшу питому вагу займають текстильні матеріали та вироби (експорт – 61%, імпорт – 40 %).

У товарній структурі найбільше зросли обсяги експорту шкіри – на 438,9 тис.дол. США або у двічі та деревини і виробів з деревини – на 174,4 тис.дол. США або на 11%.

Протягом січня-вересня поточного року найбільше зріс імпорт полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них – на 1164,0 тис.дол. США або на 38% та деревини і виробів з деревини  – на 482,3 тис.дол. США або 31%.

Експорт товарів протягом січня – вересня 2021 року здійснювався до 31 країни світу. Імпорт товарів здійснювався із 36 країн світу.

Впродовж звітного періоду промисловими підприємствами міста залучались кошти для модернізації, збільшення виробничих потужностей та впровадження енергозберігаючих заходів. Результатом стало впровадження нових видів продукції та створення нових робочих місць.

Ознайомитися з повним текстом інформації про хід виконання Програми можна, пройшовши за посиланням:

Останні новини