Бердичів

міська рада

Розпочався відкритий чемпіонат міста Бердичева з боксу

IMG_20220105_122418

У спортивному клубі “Крос” стартувала відкрита першість міста з боксу, присвячена 78-ій річниці визволення Бердичева від нацистських окупантів.

За перемогу змагатимуться вихованці Бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи ім. В. Лонського та СК “Крос”, а також боксери з Коростеня та Любара. Оцінюватиме учасників суддівська колегія чемпіонату, до складу якої увійшли головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Віктор Ананьєв, його заступник Олег Сікорський, судді Олександр Прокопенко, Дмитро Процак, Оксана Зарудняк, Юрій Заведія та Юлія Левадна.

Окрім боксерів та вболівальників, відкриття першості міста з боксу відвідали Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, віце-президенти Бердичівської міської федерації боксу Юрій Ніколаєнко, Анатолій Павлюк, Олексій Григорук, Юрій Богатирчук, Олександр Вітюк та Дмитро Шкляєв. Щоб підтримати бойовий дух юних спортсменів, прибув на змагання і член Національної збірної команди України з боксу, учасник чемпіонатів Європи та світу, майстер спорту України міжнародного класу, бердичівлянин Олег Чулячеєв.

Бердичів – це спортивне місто, у якому люблять і шанують бокс, переконаний старший тренер Житомирської області Олег Сікорський. За його словами, здобутками наших земляків – спортсменів і тренерів – пишається вся Україна. На період змагань заступник головного судді побажав учасникам успіху та витривалості, а на майбутнє –вагомих перемог і блискучої спортивної кар’єри.

Сьогодні, зазначив у своєму виступі Сергій Орлюк, знаменна дата в історії міста поєдналася зі святом спорту, мужності, сили, здоров’я та фізичної досконалості. Щорічне проведення турніру, присвяченого річниці визволення Бердичева, сподівається міський голова, стане для жителів громади доброю традицією. Адже, впевнений, молодь повинна пам’ятати і шанувати українських захисників усіх поколінь.

Міський голова подякував організаторам за підготовку чемпіонату та вручив Олегу Сікорському цінний подарунок – годинник.

Після завершення змагань результати будуть опубліковані на офіційному сайті Бердичівської міської ради.