Бердичів

міська рада

У “Білій турі” відбувся турнір зі швидких шахів

IMG_3208~2

З нагоди зимових свят “Спортивна зима–2021” та в рамках соціального проєкту “Активні парки – локації здорової України” Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” підготував та провів спортивно-масовий захід зі швидких шахів на кубок “Спорт для всіх”.

У змаганнях, котрі відбувалися з дотриманням карантинних вимог протягом 27–29 грудня у шаховому клубі “Біла тура”, взяли участь вихованці клубу та всі охочі шахісти-розрядники з різних мікрорайонів міста. Усього турнір зі швидких шахів охопив 25 дітей. У безпосередній інтелектуальній боротьбі зійшлися 10 юних спортсменів.

За результатами змагань, перше місце посів Юсік, друге здобув Данило Здорик, а почесне третє отримала Ольга Єрнеєва. Усі переможці були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від організаторів.

Як зазначають працівники міського центру фізичного здоров’я населення, метою проведеного спортивного заходу є не лише зміцнення дружніх стосунків між шахістами, оцінка рівня їхньої підготовки, підвищення майстерності, популяризація шахів, а й пропаганда змістовного дозвілля та здорового способу життя серед молоді.