Бердичів

міська рада

Фракція ПП “Пропозиція” у Бердичівській міській раді відзвітувала про виконану впродовж 2021 року роботу

IMG_20220131_160353

Депутати Бердичівської міської ради від ПП “Пропозиція” відзвітували перед виборцями про свою роботу протягом минулого року. Юрій Ніколаєнко, Артур Іваненко, Денис Заремський та Максим Шафранський доповіли про основні напрямки депутатської діяльності – своєї та двох відсутніх в силу обставин колег – Анастасії Вігінської та Ірини Піскун.

За словами народних обранців, у звітному періоді представники фракції брали активну участь у роботі постійних депутатських комісій та робочих груп, сумлінно відвідували сесійні засідання, систематично проводили особисті прийоми громадян, надсилали депутатські запити та звернення до міської ради.

Окрім того, фракція, наголосили депутати, підтримувала основні ініціативи місцевої влади, спрямовані на позитивні зміни у різних сферах життєдіяльності громади.

У планах фракції – подальша співпраця з усіма структурними підрозділами Виконавчого комітету Бердичівської міської ради, керівниками комунальних підприємств, установ та організацій, представниками влади різних рівнів для успішної реалізації різноманітних проєктів та захисту інтересів жителів громади.

Ознайомитися із повним текстом звіту членів фракції ПП “Пропозиція” можна нижче:

Звіт фракції ПП “Пропозиція” у Бердичівській міській раді

За результатами виборів до місцевих рад від 25.10.2020 р., до Бердичівської міської ради було обрано шестеро депутатів від політичної партії “Пропозиція”: Юрія Ніколаєнка, Дениса Заремського, Максима Шафранського, Артура Іваненка, Анастасію Вігінську та Ірину Піскун.

У своїй роботі депутати нашої фракції керуються Конституцією України, Законом України “Про статус депутатів місцевих рад”, Законом України “Про місцеве самоврядування”, Регламентом Бердичівської міської ради.

Головою фракції було одноголосно обрано Юрія Ніколаєнка, який також є головою Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Окрім того, ще двох депутатів нашої фракції обрано секретарями відповідних депутатських комісій, до складу яких вони входять.

Наші депутати представлені у всіх постійних депутатських комісіях:

• Постійній комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики, антикорупційної та інформаційної політики;

• Постійній комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою;

• Постійній комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку;

• Постійній комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури;

• Постійній комісії з гуманітарних питань.

Впродовж минулого року депутати фракції ПП “Пропозиція” сумлінно виконували свої депутатські обов’язки, брали участь у роботі постійних депутатських комісій (84,6% від загальної кількості комісій) та робочих груп, відвідували сесії Бердичівської міської ради (86,6% від загальної кількості проведених сесій).

Одним із критеріїв оцінки якості депутатської діяльності є кількість поданих депутатських запитів та звернень. Реагуючи на усні та письмові звернення громадян, наша фракція за рік роботи подала до міської ради 74 депутатські запити та звернення. Більшість з них була розглянута позитивно.

Окрім того, згідно затвердженого графіка особистого прийому громадян, депутати ПП “Пропозиція” систематично проводили зустрічі з жителями громади.

За перший рік роботи ми підтримували основні ініціативи Бердичівського міського голови, який також обраний від ПП “Пропозиція”, спрямовані на покращення рівня життя і добробуту бердичівлян.

Зокрема, завдяки злагодженій роботі міського голови та депутатського корпусу, у співпраці наших депутатів з відділами та управліннями Виконавчого комітету Бердичівської міської ради, керівниками комунальних підприємств, установ та організацій, органами державної влади, рішення приймались виважено та професійно. За потреби проводилися консультації з компетентними спеціалістами, вивчалася думка жителів громади, було ініційовано проведення виїзних комісій та створення робочих груп.

З-поміж усіх рішень, прийнятих Бердичівською міською радою протягом минулого року, особливо хочемо відзначити наступні:

• виділення коштів для комунальних підприємств на придбання нової техніки (трактори, екскаватор, грейдер);

• ухвалення важливого рішення про участь у програмі НЕФКО, спрямованій на оновлення обладнання для КП “Бердичівтеплоенерго”, яка на сьогодні вже реалізована у повному обсязі;

• ухвалення важливого рішення про участь у програмі НЕФКО, спрямованій на заміну 11 кілометрів трубопроводів МКП “Бердичівводоканал”;

• виділення коштів для МКАРС на заміну та встановлення вуличного ЛЕД-освітлення.

Окрім того, представники фракції ПП “Пропозиція” в складі робочих груп і комісій та самостійно регулярно контролювали процес очищення доріг від снігу та роботу міського сміттєзвалища. Підтримували місцевих підприємців у боротьбі проти встановлення РРО. Брали активну участь у суботниках, висадках нових алей на території громади, культурних та громадських заходах, відзначенні загальноміських та державних свят. Проводили зустрічі та сприяли виділенню адресної грошової допомоги жителям громади (на лікування тощо).

Також депутати нашої фракції продовжують систематичний контроль за якістю виконання робіт на об’єктах, які реалізують у Бердичівській громаді в рамках програми Президента України «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО».

Реалізація всіх зазначених проєктів стала реальністю саме після того, як до роботи приступила команда наших однодумців!