Бердичівські футболісти здобули “срібло” у Всеукраїнському турнірі з футзалу

7c8cb1dcbda331eead4b3ce256d8b43d_XL

Команда Бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи стала срібним призером Всеукраїнського турніру з футзалу “Кубок Мала-2021” серед юнаків 2009 року народження, що проходив у Коростені. Всього у змаганнях взяли участь тринадцять команд із Волинської, Житомирської, Київської та Хмельницької областей.

У груповому турнірі бердичівляни зіграли із командами ковельського ДЮФК “Тайм” , бородянської ДЮСШ і коростенького ФК “Мал”. Футбольні двобої закінчилися поразками суперників (1:0, 5:1 та 2:0 відповідно).

Основний час півфінального матчу, зіграного з командою ізяславської ДЮСШ, завершився із рівним рахунком 2:2, однак у серії післяматчевих пенальті бердичівляни виявилися кращими.

В останній, фінальній грі, наші земляки зустрілися із командою ДЮСШ зі Славути. Бердичівляни поступилися суперникам із рахунком 2:0, виборовши “срібло” й посівши друге місце у турнірі. А воротаря команди, Давида Маркевича, було визнано найкращим воротарем змагань.

За словами тренера-викладача команди Володимира Креденцера, юні спортсмени продемонстрували високий рівень технічної підготовки та ігрової майстерності, засвідчили свою волю до перемоги й отримали безцінний досвід.