Звіт депутатів Бердичівської міської ради від “Опозиційної платформи – За життя” про проведену роботу за 2021 рік

1-7

Згідно офіційної інформації секретаріату міськради, члени фракції ОПЗЖ – депутати Олександр Валеня, Юлія Амелькіна, Ярослав Груднина, Ірина Груднина, Костянтин Казаков та Жірайр Сарксян –  брали участь у понад 65% сесійних засідань та у понад 72 % засідань постійних депутатських комісій. Ними надано 3 проєкти рішень, здійснено 27 запитів, опрацьовано 34 звернення громадян. Також депутати постійно працюють у громадській приймальні, згідно графіку.

Члени фракції ОПЗЖ активно працювали над вирішенням актуальних питань з різних сфер життєдіяльності міста, а саме:

• асфальтування і грейдерування вулиць ;
  • надання послуг МКВЖРЕП № 7;
  • поточного ремонту приміщення, в якому знаходиться Бердичівський міський відділ ДРАЦС, та благоустрою прилеглої до нього території;
  • ліквідації  стихійних сміттєзвалищ по вулицях;
  • ремонту вулиць;
  • проведення робіт з розмітки вулиць та облаштування пішохідних переходів;
  • забезпечення дітей з малозабезпечених сімей та дітей з інвалідністю;
  • розширення мережі вуличного освітлення (встановлення ламп та стовпів вуличного освітлення).

При формуванні бюджету громади на 2021 р. депутати від ОПЗЖ підтримали пропозиції щодо виділення коштів на придбання екскаватора для “Бердичівводоканалу”, трактора та грейдера для “Бердичівкомунсервісу”, завершення асфальтування Центрального міського кладовища, придбання обладнання сцени, збільшення фінансування на придбання енергозберігаючих світильників вуличного освітлення.

Слід зазначити активну участь депутатів фракції у загальноміських заходах.

Також депутати брали активну участь у вирішені питань безкоштовного харчування дітей учасників АТО, обговорення тарифів на перевезення, тарифів на водовідведення, тарифів на комунальні послуги, тарифів на водопостачання, відстоюючи думку та позицію виборців.

Депутати від фракції ОПЗЖ брали участь у складі  депутатських комісій з перевірки комунальних підприємств.

За ініціативи та участі депутатів від ОПЗЖ, було вирішено наступні питання:

• відновлення вуличного освітлення зі встановленням нових сучасних світильників у районах Загребелля, Вокзалу;
  • законність відлову бродячих тварин та їхня ветеринарна обробка;
  • для покращення водовідведення облаштовано бетонними лотками стічну канаву по вулиці Лесі Українки, 16;
  • залучення відповідних служб для видалення кількох аварійних дерев по вулицях Віталія Дульчика, Білопільській, Житомирській, Низгірецькій;
  • встановлення додаткових дорожніх знаків на вулиці Грушевського.

За звітний період члени фракції постійно брали участь у заходах із благоустрою, прибиранні території Бердичева, відновленні меморіалу загиблим воїнам, наведенні ладу на кладовищах, зустрічалися з жителями громади, проводили особисті прийоми громадян та займалися волонтерською діяльністю (відправляли у зону АТО/ООС обігрівачі, продуктові набори, одяг, засоби гігієни, надавали допомогу сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини), надавали допомогу дитячому садочку (придбання принтера).

Депутати від ОПЗЖ усіх рівнів ефективно співпрацюють між собою. Так за підтримки депутатки Житомирської обласної ради Наталії Онуфрієнко у 2021 р. з обласного бюджету було виділено кошти на встановлення дитячого майданчика на площі Мистецькій,1 (біля міського Палацу культури)

Члени фракції підтримали звернення депутатів Бердичівської міської ради до Президента України Володимира Зеленського щодо:

• зниження ціни на газ і тарифів на послуги з розподілу природного газу, неприпустимості зростання ціни на електричну енергію;

• необхідності підвищення пенсій;

• скасування постанови про нововведення в оформленні та призначенні субсидій, переоформлення всім субсидіантам на новий термін належних їм субсидій в автоматичному режимі, внесення на розгляд ВРУ проєкту змін до Закону про держбюджет на 2021 р. з метою додаткового фінансування програми субсидій в Україні;

• незалежного розслідування обставин зриву операції по затриманню бойовиків з ПВК Вагнера;

• політичних переслідувань опозиції, закриття медійних телеканалів тощо.

Депутати від ОПЗЖ підтримали звернення депутатів Бердичівської міської ради:

• до Президента України Володимира Зеленського щодо збереження у переліку закладів для реконструкції “Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю” та спрямування державних коштів на розбудову спортивної бази ліцею-інтернату;

• до Голови департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації щодо тривалості виконання робіт із реконструкції шляхопроводу та відсутності інформації про дату їхнього завершення.

У 2022-му році і в наступних роках народні обранці ставлять перед собою наступні завдання:

• розбудова спортивно-оздоровчої, туристичної інфраструктури громади, облаштування зон відпочинку, озеленення;
  • створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу;
  • ремонт міських доріг та тротуарів;
  • забезпечення жителів громади якісними медичними послугами;
  • вирішення матеріально-технічного забезпечення шкіл, в т. ч. оновлення устаткування та ремонт харчоблоків;
  • допомога сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини.
  • утилізація, переробка та сортування побутових відходів;
  • вирішення проблеми безпритульних тварин;
  • покращення якості питної води;
  • впровадження енергозберігаючих технологій в ЖКГ.

За матеріалами звіту фракції “Опозиційна платформа-За життя” у Бердичівській міській раді