Бердичів

міська рада

1 січня представники міської влади привітали новонароджених у Центрі жінки

IMG_20220101_093325~2

Традиційно у перший день Нового року представники міської влади відвідали місцевий Центр жінки і привітали новонароджених, котрі наразі перебувають у закладі.

Керуюча справами виконавчого комітету Лариса Котнюк і начальниця відділу охорони здоров’я Валентина Остапюк передали матусям квіти та подарунки. Від імені міського голови та виконавчого комітету Бердичівської міської ради побажали маленьким бердичівлянам міцного здоров’я, безтурботного дитинства та щасливої долі, а їхнім батькам – терпіння, витримки, добробуту і родинного затишку у Новому році.

Наразі у Центрі жінки, розповів його очільник Віталій Грубський, знаходиться 11 новонароджених: 6 хлопчиків і 5 дівчаток. Найближчим часом лікарі очікують на появу ще кількох малюків.

Працівники та пацієнтки Центру, зазначив Віталій Грубський, щиро вдячні міській владі за добру традицію, яка лишається незмінною вже багато років поспіль і, впевнений, продовжуватиметься і надалі.

За словами Лариси Котнюк, завжди надзвичайно приємно відвідувати місце, у якому відбувається одне із найбільших таїнств – народження нового життя. Наших дітей та онуків першими на цьому світі зустрічають лікарі, зауважила керуюча справами виконавчого комітету та подякувала медичному колективу за сумлінну і відповідальну працю.

Останні новини