Бердичів

міська рада

Бердичівська Спілка воїнів-інтернаціоналістів “Бойове братство” відзначила 20-річний ювілей

inbound1272877259974666172

З нагоди 20-річчя від дня заснування Спілки воїнів-інтернаціоналістів “Бойове братство” у міському Палаці культури імені О. Шабельника відбулися урочистості та святковий концерт. Бердичівські воїни, їхні колеги з усієї області, представники міської влади та громадськості зібралися, аби привітати членів організації із ювілеєм. Місцеві виконавці та творчі колективи дарували присутнім у залі своє мистецтво та гарний настрій.

Захист прав воїнів-інтернаціоналістів, піклування про їх матеріальне забезпечення, медичне та побутове обслуговування, активна участь у житті громади та сприяння патріотичному вихованню молоді – ось головні завдання Спілки, наголошує її голова Микола Вахніцький. Нині організація налічує понад 100 учасників, об’єднаних бажанням спілкуватися, ділитися життєвим досвідом, підтримувати бойових побратимів і сучасних захисників України.

Від імені Бердичівської міської ради та міського голови Сергія Орлюка, зі знаменною датою привітала воїнів начальниця відділу культури Валентина Кузьменко. Літопис чужих війн, зазначила у своєму виступі, містить безліч прикладів героїзму наших співвітчизників, які самовіддано виконували свій обов’язок та залишилися вірними присязі. Сьогодні жителі громади, продовжила, пишаються такими мужніми людьми, котрі не лише гідно живуть з ними пліч-о-пліч, а й знаходять в собі сили підтримувати інших.

За активну громадську позицію, значний внесок у справу героїко-патріотичного виховання прийдешнього покоління та збереження історичної пам’яті активісти Спілки були нагороджені Подякою Бердичівської міської ради. Окрім того, Почесними Грамотами, цінними подарунками та пам’ятними сувенірами також відзначили й інших сподвижників ветеранського руху.

Світлу пам’ять воїнів-захисників усіх поколінь, котрі пройшли дорогами локальних війн та не повернулися додому, присутні вшанували скорботною хвилиною мовчання.

ДОВІДКОВО. Спілка воїнів-інтернаціоналістів “Бойове братство” була заснована 2 лютого 2002 року і нині входить до складу Житомирської обласної організації ветеранів війни. З дня заснування і донині до лав Спілки вступило 130 чоловік. Наразі вона налічує 120 членів – учасників АТО та ООС, а також бойових дій на території інших держав: Чехословаччини, Афганістану, Куби, Угорщини, Югославії, Іраку, Єгипту, Ефіопії та Сирії. У 2013 році Спілкою було встановлено пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам на базі БКПЕП, відкрито музейну кімнату.

Останні новини