Бердичів

міська рада

Бердичівську міську ланку цивільного захисту переведено у режим повної бойової готовності

IMG_20220225_080846

У режим повної бойової готовності переведено Бердичівську міську ланку Єдиної державної системи цивільного захисту. Про це інформували присутніх на ранковій нараді у виконавчому комітеті 25 лютого.

З-поміж іншого, це означає, що підприємства, установи, організації, які не припиняють діяльність в особливий період, переводяться на цілодобовий режим роботи, нагадує начальник відділу з питань ТЕБ та НС. У кожному з таких підприємств складено план цивільного захисту з переліком основних заходів. У першу чергу, там повинні здійснити заходи, направлені на попередження виникнення надзвичайних ситуацій (пожеж, терактів тощо).

У місті облаштовано понад десяток сирен, розташованих у різних мікрорайонах, які у випадку необхідності подаватимуть сигнал «Увага всім!». Засоби під’єднані до державної системи оповіщення, що дає можливість вчасно дізнатися про ймовірну небезпеку від державних органів. Окрім того, можна скористатися локальною місцевою системою оповіщення.

Як доповіли міському голові, комунальні підприємства працюють наразі у штатному режимі. Сергієм Орлюком дано доручення забезпечити наявність інформаційних табличок на захисних спорудах: люди мають розуміти, де вони розташовані на території того чи іншого об’єкта. Населення може скористатися сховищами, облаштованими у школах. Досягнуто домовленості з рядом приватних структур про використання їхніх підвальних приміщень з метою укриття.

Найближчим часом у Бердичеві розгорнуть свою роботу пункти евакуаційного прийому громадян (місто вже прийняло групу людей, евакуйованих з Овруччини). На пунктах цілодобово чергуватимуть.

Відпрацьовано схеми супроводження колон та медичного забезпечення.

УВАГА! Прохання уважно слідкувати за інформацією про перелік додаткових приміщень для укриття населення. Вона оприлюднюватиметься на Офіційному сайті Бердичівської міської ради та на сторінці міської ради у Facebook.  

Останні новини