Бердичів

міська рада

Визначено чемпіонів Житомирської області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років

FB_IMG_1644252363869

Завершився триденний обласний Чемпіонат з класичних шахів серед дітей до 12 років, що проходив у Бердичеві протягом 4–6 лютого у приміщенні міської Публічної бібліотеки з філіями. 24 учасника з різних міст – 18 хлопців та 6 дівчат – змагалися між собою за швейцарською системою у дев’яти турах.

У результаті інтелектуальної боротьби Чемпіоном області серед юнаків став Артем Симон. Спортсмен отримав 8,5 очок із 9 можливих. Друге місце посів Денис Шикиравий, а почесне третє – Віктор Ратушний.

“Золото” і чемпіонський титул серед дівчат виборола Олена Слінчак. “Срібло” дісталося Кірі Газарян, котра, до речі, єдина серед шахісток зіграла в нічию з переможцем серед юнаків. Третю сходинку на п’єдесталі пошани зайняла Маргарита Савенко.

Всі призери були нагороджені Грамотами, медалями та цінними спортивними подарунками від Бердичівської міської ради та Житомирської обласної Федерації шахів.

За словами фахівця Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Юрія Разіна, серед його вихованців є шахісти, котрі мають всі шанси на перемогу у наступній першості з улюбленої гри. Це, зокрема, наймолодші учасники цьогорічного Чемпіонату – Олексій Сікорський та Савелій Зінченко.

Фото зі сторінки “Житомир Шаховий” у соціальній мережі “Фейсбук”