Бердичів

міська рада

Ворог активно працює ще на одному фронті – у кіберпросторі

haker-rf
  • Приватні групі у Вайбері… Їх створюють у сім’ях, колективах, класах, групах дитсадків, в ОСББ тощо… Останнім часом активно спостерігається наступна тенденція: в якийсь момент непомітно для всіх у такій групі може з’явитися нова особа, про появу якої не надійде жодного сповіщення. Почнеться збиратися вся інформація, якою діляться користувачі. Звертаємося до бердичівлян із проханням уважно відстежувати контакти на предмет нових, невідомих до цього, учасників!
  • Розсилки фото та відео. Вони надходять на електронні фото, на телефони, у месенджери тощо. Відкривши такі розсилки, ви ризикуєте автоматично отримати на свій пристрій програмне забезпечення, яке дозволить стороннім особам дистанційно ним керувати – надсилати від вашого імені повідомлення, зламати вашу банківську картку, визначити ваше місцезнаходження тощо;
  • Також одна з останніх тенденцій: переадресація оператором телефонних дзвінків. Якщо з’ясовується, що до вас раз за разом не можуть додзвонитися, зверніться до оператора з проханням зняти опцію переадресації.

Все це є складовими ще одного потужного фронту, на якому проти українців виступив ворог – кіберпростору. Тож будьте обачні та уважні! Не давши захопити цей простір, ми зробимо дуже важливий крок до кінцевої перемоги!