Бердичів

міська рада

“Гіркої пам’яті ковток”: у міському Палаці культури вшанували воїнів-інтернаціоналістів

IMG_20220212_164012

У міському Палаці культури ім. О. Шабельника відбувся пам’ятний вечір з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Представники міської влади, члени Спілки ветеранів Афганістану, Організації інвалідів війни та Збройних Сил, воїни АТО/ООС і небайдужі бердичівляни зібралися, щоб віддати данину поваги і пам’яті солдатам, які з честю виконували свій військовий обов’язок.

Війна не буває чужою, якщо на ній гинуть українці, зазначив у своєму виступі Сергій Орлюк. Сьогодні, впевнений, ми не маємо права забувати бійців, котрі воювали і вмирали далеко від дому, адже нині їхні сини захищають Україну від ворога. Міський голова подякував усім ветеранам за їхній подвиг, побажав здоров’я, мирного неба та довгих років життя.

Від виконавчого комітету Бердичівської міської ради 122 учасника бойових дій отримали продуктові набори та матеріальну допомогу.

Своє мистецтво присутнім дарували солісти Палацу культури, учні та викладачі Музичної школи, учасники Народної аматорської циркової студії “Диваки”, а також Народний аматорський духовий оркестр “Прогрес”.

Загиблих у Афганістані та на Сході України земляків учасники пам’ятного вечора вшанували хвилиною мовчання.