Бердичів

міська рада

Депутати Бердичівської міської ради зібралися на позачергову сесію

1-14

24 лютого, о 17:00, депутати Бердичівської міської ради зібралися на позачергову сесію. Одним із проєктів рішень, за який вони проголосували, стали зміни до бюджету громади. Так, зокрема, було виділено 1,0 млн. грн. на зарплату медикам, котрі проводять огляд мобілізованих у районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

На розрахунки за теплопостачання бюджетним установам громади спрямували близько 3,8 млн. грн., таку саму суму (3,8 млн. грн.) направили на відшкодування різниці у тарифах. 700,0 тис. грн. буде перераховано МКАРС на розрахунки за електроенергію по вуличному освітленню.

Напередодні 300 тис. грн. громада виділила в якості шефської допомоги місцевому батальйону територіальної оборони, на цій сесії 2,3 млн. грн. допомоги спрямували військовим частинам та терцентру комплектування і соціальної підтримки.

Ще одна сума – 1,750 млн. грн. – призначатиметься на придбання та монтаж системи безперебійного електроживлення для безперебійного постачання електроенергії до операційного, лікувального корпусу, котельні та кисневої станції міської лікарні.

Окрім того, було прийнято рішення сформувати так званий резервний фонд. Складатиме він 9,0 млн. грн.

Депутати внесли зміни і до місцевої Програми охорони здоров’я. Виділено 50,0 тис. грн. на оплату комунальних послуг і енергоносіїв Центром первинної медико-санітарної допомоги та 70,0 тис. грн. – міською лікарнею. Зміни також були пов’язані з необхідністю фінансування вищезгаданих уже статей по медикам, які обстежують мобілізованих, та придбанню обладнання для лікарні. Із метою більш ефективного керування та можливості оперативніше скликати членів виконкому, було вирішено скоротити їхню кількість – з 22-х до 9-ти.

Останні новини