Бердичів

міська рада

“Золото” та чемпіонський титул: результати бердичівлян на Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні

фото ла~6

Спортсмени із Бердичева у складі збірної Житомирської області взяли участь у Чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2005–2006 р. н., що проходив у Сумах протягом 4–6 лютого.

Чемпіонкою України у бігові на 200 метрів стала вихованка тренера-викладача Юрія Кузика Аліна Розовенко. 15-річна легкоатлетка показала найкращий результат у своїй дисципліні, виконавши норматив кандидата в майстри спорту та продемонструвавши високий рівень спортивної підготовки.

Окрім того, Аліна Розовенко та Крістіна Новарчук (тренер – Олександр Гаврилюк) здобули “золото” Чемпіонату в естафетному бігові. Завдяки вагомому внеску бердичівлянок у перемогу, естафетники Житомирщини залишили позаду себе найближчих суперників із Києва, Донецької та Сумскої областей.

Вдало виступили на змаганнях і інші спортсмени із Бердичева. Карина Дружинська (тренер – Олександр Михальченко) здобула “срібло” зі стрибків у висоту, а Володимир Савицький (тренер – Сергій Шеремет) – став третім у цій же дисципліні серед юнаків.

У загальному командному заліку збірна Житомирської області посіла почесне друге місце, пропустивши вперед киян.