Бердичів

міська рада

Нагрудний знак “Мати-героїня” вручили бердичівлянці на 19 сесійному засіданні міської ради

IMG_20220210_101005~3

На початку чергової 19 сесії міської ради багатодітній бердичівлянці Наталії Свінціцькій було вручено нагрудний знак “Мати-героїня”.

Ще дві жительки громади – Ірина Рябчук та Олена Посудєвська – вже отримали аналогічну державну нагороду від голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка. Оскільки пані Наталія з певних причин на урочистому врученні присутня не була, сьогодні цю почесну місію виконав міський голова Сергій Орлюк.

Кожна з відзначених жінок є матір’ю п’ятьох дітей та справжньою Берегинею власного сімейного вогнища, наголосив міський голова. Окрім того, що вони вправно ведуть домашнє господарство та піклуються про свої родини, майже всі вони ще й вдало поєднують материнство із професійною діяльністю.

Сергій Орлюк привітав матерів-героїнь та подякував за їхню материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку, активну життєву позицію, вагомий внесок у майбутнє української держави.

Нагадаємо, що почесне звання “Мати-героїня” Олені Посудєвській, Ірині Рябчук та Наталії Свінціцькій було присвоєне Указом Президента України № 655 від 14 грудня 2021 року.