Бердичів

міська рада

На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних обмежень

COVID-Zhytomyrchshyna

Станом на 19 лютого (за минулу добу 18 лютого) фахівцями територіальних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 7 позапланових  заходів державного нагляду (контролю) агропродовольчих ринків на території області. Порушення виявлено на 2 ринках, повідомлено органи влади та Національну поліцію, складено 1 протокол про адмінправопорушення за ст.44КУпАП.

.

Крім того, в складі комісій спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснено 25 перевірок  суб’єктів господарювання по дотриманню ними обмежувальних заходів. Під час перевірок порушення виявлені на 3 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 2, непродовольчими товарами – 1). За результатами перевірок направлено 1 лист з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, складено 1 протокол про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП та 1- за ст.44КУпАП.

.

З 20 січня Житомирська область перейшла  до «помаранчевого» рівня епіднебезпеки через перевищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування.

.

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони.

За інформацією Житомирської ОДА