Бердичів

міська рада

На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних обмежень

COVID-Zhytomyrchshyna

Станом на 14 лютого (за минулу добу 13 лютого) фахівцями територіальних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 5 позапланових  заходів державного нагляду (контролю), під час яких порушення виявлено на 3 агропродовольчих ринках. За результатами перевірок  направлено 3 листи з пропозиціями і попередженнями адміністрації ринків щодо усунення виявлених порушень, в 2 листах проінформовані органи місцевого самоврядування та в 1 –правоохоронні органи.

.

Крім того, в складі комісій спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснено 23 перевірки суб’єктів господарювання по дотриманню ними обмежувальних заходів. Під час перевірок порушення виявлені на 4 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 2, громадського харчування – 2). За результатами перевірок направлено 4 листи з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень та в 1 листі проінформовані органи місцевого самоврядування.

.

З 20 січня Житомирська область перейшла  до «помаранчевого» рівня епіднебезпеки через перевищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування.

.

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони.

За інформацією Житомирської ОДА

Останні новини