Бердичів

міська рада

На своє 6-річчя «Нове покоління» разумковців запропонувало «об’єднати серця»

1

Вони утворилися 6 років тому у Центрі позашкілля імені О. Разумкова і назвалися об’єднанням «Нове покоління». Як відомо, зазвичай човен пливе так, як його назвали, і разумковці взяли курс на об’єднання. Меншою мірою, у 2022-му свій день народження вони вирішили поєднати з Днем святого Валентина, а прагнення йти до нового та примножувати найкраще поєднали з таким само прагненням своїх друзів – молоді з центру «М-Формація», на базі якого й відбулося святкове дійство. Коли ж бо разом збираються непосидючі, енергійні, креативні, небайдужі й творчі особистості, неодмінно чекай на щось грандіозне та феєричне. Наприклад, на об’єднання сердець – чому б і ні?.. Адже що, як не кохання, дружба, взаємоповага, здатні виступити у цій справі найбільш підходящим простором?..

Назвався другом чи закоханим – маєш знати мало не все про свого візаві. Ну вже точно – колір очей, улюблену зачіску, музичні та інші вподобання, хобі тощо. Знаєш – отримуй перемогу у конкурсі, ні – що ж, попереду є час дізнатися більше. Кажете, бути щедрим на компліменти – планида виключно чоловіків? А ось і помиляєтесь: справжні стосунки не терплять умовностей, і «нове покоління» бердичівлян сповна довело це – дівчата сипали приємними епітетами на адресу хлопців не гірше за самих хлопців.  

На що лишень не йдуть у Валентинів день закохані та вірні друзі в усьому світі – і ворожать, і намагаються роздивитися наречених уві сні, і якомога голосніше зізнаються у своїх почуттях у центрі міста посеред люду. Тандем «Нового покоління» й «М-Формації» надає перевагу таким розвагам, щоби й мозок міг попрацювати, щоби рухливо, дотепно, весело та з солодкими презентами. І знає, як поставити красиву крапку в об’єднанні сердець, в обопільному прагненні додати молодості рідному місту та своїй громаді – яскравим флешмобом, спільним «сердечним» фото та dance-феєрією.