Бердичів

міська рада

Позапланове тренування з ланкою обслуговування захисної споруди відбулося у Центральній міській лікарні

1-8

Згідно розпорядження міського голови Сергія Орлюка, у міській лікарні відбулося позапланове тренування ланки обслуговування захисної споруди, розташованої на території підприємства. За інформацією начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктора Рябушка, до цього навчально-методичного заняття залучили формування цивільного захисту, у т. ч. – балансоутримувачів захисних споруд.

Зі слів посадовця, подібні тренування дають можливість перевірити стан захисних споруд, порядок дій формувань цивільного захисту та керівного складу щодо підготовки споруд. Балансоутримувачі мають діяти на основі керівних документів – з тією метою, аби захисні споруди відповідали необхідним вимогам, аби усі ланки працювали чітко й злагоджено.

Захисна споруда повинна бути розрахована на те, щоби у ній змогли укритися люди і у разі необхідності провести не менше 2-х діб, інформує начальник відділу з питань НС та ЦЗН. Звідси й відповідні  вимоги: наявність електроживлення (у т. ч. й резервного), облаштування систем водопостачання та водовідведення тощо. Взагалі, для підвальних приміщень характерно агресивне середовище, звертає увагу Віктор Рябушко, тому балансоутримувачі повинні докласти певних зусиль, щоби тримати їх у придатному для використання стані.

Останні новини