Бердичів

міська рада

Порядок денний чергового сесійного засідання ухвалила погоджувальна рада

IMG_20220209_160627

Напередодні проведення 19 чергової сесії погоджувальна рада під головуванням міського голови Сергія Орлюка розглянула і ухвалила запропонований порядок денний та низку пропозицій до нього.

Зокрема, члени ради вирішили дослухатися до рекомендації профільної комісії та замінити у п. 1 питання №13 (Про затвердження документації, вилучення та передачу земельних ділянок у власність, постійне користування та оренду фізичним і юридичним особам) термін оренди земельної ділянки по вул. Одеській для АТ “Укртелеком” з 49 на 5 років.

Аналогічне рішення було ухвалено щодо п. 2 і п. 7 питання №15 (Про продовження договорів оренди землі). Так, погоджувальна рада вирішила винести на розгляд сесії 5-річні строки оренди земельних ділянок для ТОВ “Полісся Екосфера” (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості), а також для бердичівлянки (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) замість 10-річних.

Жваве обговорення викликала низка питань щодо безоплатної передачі основних засобів з балансу МКВЖРЕП №7 на баланс інших комунальних підприємств та закріплення їх на праві господарського відання. Зрештою, усі присутні члени погоджувальної ради підтримали винесення зазначених питань на розгляд депутатів, окрім голови фракції “Опозиційна платформа – за життя”, який утримався від голосування.

Нагадаємо, що 19 чергова сесія Бердичівської міської ради відбудеться 10 лютого о 10:00 в актовій залі виконавчого комітету.

Останні новини