Бердичів

міська рада

Розширена нарада за участі керівників підприємств, установ, організацій та представників громадських формувань

IMG_20220224_151427

«У нас війна. Але це – наша земля і ми будемо її відстоювати»… Сергій Орлюк провів розширену нараду за участі працівників виконавчого комітету, депутатів Бердичівської міської ради, керівників підприємств, установ, закладів, організацій, а також – представників громадських формувань, котрі беруть на себе функції охорони громадського порядку у місті.

До цього міський голова провів позачергове засідання комісії з надзвичайних ситуацій, на якій було прийнято ряд рішень, а також мав зустріч із головами ОСББ, де дав вичерпну інформацію з приводу ситуації, що склалася на той момент (про це повідомляв Офіційний сайт Бердичівської міської ради).

Зокрема, щодо газозаправних станції та АЗС, повідомив Сергій Орлюк, було дане розпорядження, аби, у першу чергу, на них обслуговували спецтранспорт та комунальний транспорт і аби запас палива становив не менше 3,0 тон. Виконали розпорядження лише дві компанії – Укр-Петроль та «Форсаж», решта відмовились. Є відповідні документи з підписами.

Заклади торгівлі усіх форм власності отримали наказ запастися водою обсягом не менше 500,0 л кожен. Використовуватиметься вона, згідно подальших розпоряджень.

Сергій Орлюк звертається до тих, хто, можливо, матиме можливість й бажання допомогти Бердичівському хлібозаводу: з підприємства мобілізували 35 водіїв, і це не може не сказатися на розвезенні хліба.

І головне, чому, власне, вирішили провести таке зібрання… Останнім часом він часто торкався теми волонтерського руху. Його представники – із громадських формувань – займатимуться патрулюванням вулиць міста та попередженням і боротьбою з крадіжками й мародерством. Попередньо вже досягнуто домовленостей з головними дійовими особами – представниками Спілки воїнів-афганців, воїнами-атовцями, мисливцями з товариства УТМР. Зрештою, з тими, хто знає, як поводитися зі зброєю. Завдання – бути готовими до її використання. Звідси прохання – подати списки тих, хто може увійти до таких формувань. І не затягувати з часом.