Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк провів нараду щодо планування необхідних заходів у разі надзвичайної ситуації на території Бердичівської міської громади

IMG_20220208_120310

З 1 січня 2022 року набув чинності Закон України “Про основи національного спротиву”. Він визначає його організаційні та правові основи, роль та завдання у комплексній обороні держави, а також його складові – територіальну оборону, рух опору та підготовку громадян України до національного спротиву.

На виконання вимог зазначеного Закону, міський голова Сергій Орлюк провів нараду з керівниками військових частин, що дислокуються на території Бердичівської громади. Участь у нараді також взяли начальник Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підготовки Віктор Полторакін, перший заступник міського голови Артем Азізов, керуюча справами виконавчого комітету Лариса Котнюк, начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктор Рябушко та голова громадської організації “Спілка учасників АТО Бердичева та району” Павло Гайдаманчук.

За результатами обговорення було прийнято рішення про планування необхідних заходів та розробку алгоритму дій в разі виникнення на території Бердичівської міської територіальної громади надзвичайних ситуацій та провокацій, пов’язаних з небезпекою російської військової агресії щодо України.

Окрім того, під час наради розглядалося питання щодо налагодження взаємодії із волонтерськими та громадськими організаціями з метою підтримання безпеки і правопорядку на території громади.