Бердичів

міська рада

Тренування з евакуації учасників освітнього процесу відбулися у НВК № 4

IMG_20220218_090333-1

Як поводитися та діяти під час евакуації: тематичне тренування відбулося у НВК № 4. Розпочали з теорії: на першому уроці у всіх класах оновили знання з правил поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій та отримали інструктаж із техніки безпеки при евакуації.

А далі, рівно о 9:00, – сигнал «Увага всім!». За легендою, у закладі сталася пожежа. Кінцевим пунктом прибуття учнів визначили шкільний стадіон. Рух евакуйованих координувала ланка охорони громадського порядку – регулювальники та патрульні, розташовані кожен на своєму робочому місці у приміщенні та на вулиці. Діти мали виходити зі своїми речами, вчителі – з класними журналами.

По прибуттю на пункт збору педагоги відрапортували перед начальницею штабу цивільного захисту закладу про кількість евакуйованих, а та, у свою чергу, доповіла про результати начальниці ЦЗ – директорці школи Юлії Бабій. За списком, у НВК № 4 навчаються 880 учнів і працюють 65 вчителів та 20 технічних працівників. За інформацією Юлії Бабій, учнівсько-викладацький колектив евакуювали за 5:57 хвилин.

Останні новини