Бердичів

міська рада

У Бердичеві вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та помолилися за загиблих Захисників і за переможний мир в Україні

1

20 лютого, біля Меморіалу «Слава Героям!» бердичівська громада вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні. Як зазначили на зібранні, ці люди віддали свої життя за краще майбутнє України та за гідне життя кожного її громадянина. Їхні дії, їхній подвиг змінив хід сучасної української історії: Україна отримала шанс стати на європейський шлях розвитку. У Бердичеві вважають святим обов’язком вшановувати Героїв Майдану та усіх українських воїнів, котрі борються з агресором на сході країни. Як вважають життєвою необхідністю берегти світлу пам’ять про співвітчизників, які віддали життя за Свободу, Гідність та Незалежність України.

Громада згадує звитягу Небесної Сотні… А ще – сотню кулінарну, сотню медичну – усіх тих, хто годував майданівців, надавав медичну допомогу пораненим, розбирав бруківку, зводив барикади. Усіх, хто робив можливе й неможливе задля того, аби гідна нація жила у гідній державі. Зі слів міського голови Сергія Орлюка, цими днями біля Меморіалу бердичівляни вшановують учасників Революції Гідності, згадують Дебальцеве і сьогоднішніх славних Захисників Вітчизни, віддають шану одному з головних символів прагнення українців до волі й неподільності – тризуб. Згадують і мертвих, і живих…Кожен зі звитяжних Героїв – той, хто на землі і той, хто на небесах,  переконаний Сергій Орлюк, прагне відчути на подібних зібраннях не формалізм та байдужість, а такий самий вогонь у серці, що був і залишається в них. Захищаючи Україну від агресора, українські вояки повинні бути впевнені у тому, що народ вірить в них та зберігає спокій. А ще – щиро молиться за те, аби у переможному мирі жила Україна, жили її оборонці.

Хвилиною мовчання вшанували на зібранні полеглих за незалежну та єдину Україну. Заупокійну літію відправили священики Православної та Греко-Католицької Церков України. До підніжжя Меморіалу лягли квіти Шани й Пам’яті…