Бердичів

міська рада

У Бердичеві стартував Чемпіонат Житомирської області з шахів

IMG_20220204_110706

У приміщенні Бердичівської публічної бібліотеки з філіями розпочався обласний Чемпіонат з класичних шахів серед дітей до 12 років. Серед учасників – близько 30 юних спортсменів із Житомира, Бердичева, Новоград-Волинського, Коростеня, Любара та інших міст.

Змагання, розповіли організатори, триватимуть 3 дні і проходитимуть за швейцарською системою. У кожному турі зустрічатимуться суперники із однаковою або близькою кількістю очок, що зробить гру максимально цікавою для всіх учасників.

З початком Чемпіонату присутніх привітала голова обласної Федерації шахів, депутатка Житомирської облради Людмила Кицак. Вона впевнена: діти, котрі сьогодні беруть участь у змаганнях, є майбутньою інтелектуальною елітою української нації. Кожен учасник вже має певні здобутки в улюбленій грі, а тому, переконана, змагання за право називатися чемпіоном області будуть надзвичайно захопливими.

У шахах важливі витримка, гострий розум і вміння мислити стратегічно, зауважив міський голова Сергій Орлюк. Всі ці риси, переконаний, притаманні присутнім на Чемпіонаті спортсменам. А місцева влада, запевнив, завжди готова підтримати юні таланти, допомагати і усіляко сприяти їхньому розвитку.

Міський голова подякував батькам, тренерам та організаторам за їхню працю, а шахістами побажав натхнення і волі до перемоги.

Останні новини