Бердичів

міська рада

У міському Палаці культури відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань пожежної безпеки

IMG_20220204_100514

Колектив МПК ім. О. Шабельника спільно із підрозділами місцевих аварійно-рятувальних служб, медичними працівниками та комунальниками взяв участь у спеціальному об’єктовому тренуванні з питань пожежної безпеки.

За легендою, директорка закладу Валентина Бабич отримала повідомлення про замикання електромереж трансформаторної підстанції у підвальному приміщенні, виникнення пожежі й сильного задимлення. Жінка відреагувала на тривожний сигнал згідно затвердженої інструкції: зібрала керівний склад та представників добровільної пожежної дружини, увімкнула систему оповіщення, повідомила відповідні служби.

Окрім того, відповідальний за електрогосподарство отримав розпорядження знеструмити заклад, а технічні працівники – забезпечити відкриття усіх евакуаційних виходів із Палацу. Розпочалася термінова евакуація людей із приміщення на заздалегідь визначене місце збору. Добровільна пожежна дружина приступила до гасіння вогню.

Тим часом на майданчику поблизу МПК було розгорнуто штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. На місце події оперативно прибували підрозділи аварійно-рятувальних служб – пожежники, працівники МКАРСу та медики, кожен із яких отримував завдання від керівника штабу.

Завдяки швидкому реагуванню відповідних служб, а також злагодженим діям всіх учасників, вдалося загасити умовну пожежу у короткий термін та уникнути людських жертв.

За словами Валентини Бабич, об’єктове тренування показало, наскільки важливим є чітке дотримання правильного алгоритму дій при виникненні небезпечної ситуації. Колектив Палацу культури, переконана його директорка, під час навчань здобув необхідні знання, які зможе застосувати на практиці у разі реальної небезпеки.