Звернення міського голови Сергія Орлюка до мешканців бердичівської громади

Боже_храни_Україну-1

Шановні очільники релігійних конфесій та общин бердичівської громади!

Дорогі земляки!

Споконвіку ми, українці, єдналися під знаменами Волі, Віри, Незалежності. У ці дні Україна потребує нашої Соборності, як кожен із нас потребує впевненості у мирі та спокої на рідній землі. Ми віримо у надзвичайну силу Духа Святого та Всемогутність Господа нашого.
Військовослужбовці України боронять рідну землю зі зброєю у руках. Цими днями у 2015 році відбулися найзапекліші бої в російсько-українській війні – бої у районі Дебальцево.
Захистимо усі нашу Вітчизну у наших молитвах. Вшануємо пам’ять загиблих, молімо Бога, щоби зберіг життя сьогоднішніх воїнів, просімо у нього миру та благословення для нашої України.
Закликаю усіх вірян, усіх людей доброї волі в усіх храмах та церквах бердичівської громади об’єднатися у щоденній молитві за світлу долю України. Станемо у своїх словах,думках й молитвах на бік переможного світла!

Із повагою – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК