“Мати тисячі дітей” Алла Гайдамаченко отримала відзнаку від Житомирської обласної ради

inbound8636870380075704835

За поданням Бердичівського міського голови Сергія Орлюка завідувачка сектору опіки і піклування, усиновлення та соціального захисту міської служби у справах дітей Алла Гайдамаченко була нагороджена Грамотою Житомирської обласної ради.

“Мати тисячі дітей”, як жартома називають жінку колеги, отримала відзнаку за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію та вагомий внесок у реалізацію політики соціального захисту маленьких бердичівлян.

Міський голова від імені жителів громади подякував Аллі Гайдамаченко за відповідальність, любов до дітей та турботу про них, побажав міцного здоров’я, довголіття та Божої опіки.