Бердичів

міська рада

Cергій Орлюк зустрівся з головами ОСББ

IMG_20220224_130851

Відбулася зустріч міського голови Сергія Орлюка з головами ОСББ. Насамперед, він повідомив про проведене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) і про рішення, що були нею прийняті. Мета – зберегти людей та інфраструктуру міста.

Коротко про прийняті рішення:

  • Дитячі садки працюватимуть (діятимуть чергові групи, заклади будуть забезпечені усім необхідним), школи закриваються попередньо до 1 березня.
  • Приватні підприємства працюють в залежності від ситуації;
  • Транспорт наразі функціонує у штатному режимі;
  • АЗС працюють, але приватний транспорт зобов’язаний у разі необхідності надавати доступ спецтранспорту та комунальникам;
  • Водопостачання на даний час не перервано і діє у звичному режимі. Однак, Сергій Орлюк наполегливо рекомендує населенню запастися питною та технічною водою;
  • Хлібозавод з усього асортименту має зосередитися на випуску хліба, збільшивши його виробництво;
  • З 22:00 і до 8:00 у місті заборонено продаж горілчаних виробів;

До охорони порядку на стратегічних підприємствах, інформував голів Сергій Орлюк, залучено представників громадських формувань, котрі добре знають, як поводитися зі зброєю – воїнів-афганців, атовців, мислівців. Лікарня на перший час забезпечена усім необхідним.

Комендантську годину наразі не вводять. Це відноситься до повноважень військових адміністрацій.

Голови ОСББ повинні забезпечити вільний доступ (бажано – цілодобовий) до підвальних приміщень будинків. Усім їм роздали Пам’ятки з правилами поводження під час надзвичайних ситуацій. За усіма питаннями, що виникатимуть, голови ОСББ мають звертатися до начальника відділу з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету міської ради.