Бердичів

міська рада

“Житомиргаз Збут” просить клієнтів розрахуватися за спожитий ресурс

Житомиргаззбут-1

ТОВ “Житомиргаз Збут” просить клієнтів розрахуватися за спожитий газ. Адже кожна сплачена гривня – це гарантія подальшого забезпечення газом українців та сплачені податки на підтримку економіки України.

“Розуміючи надзвичайну важливість того, щоб усі українці отримували блакитне паливо, ми докладаємо максимум зусиль. Компанія постачає газ без винятку всім клієнтам у повному обсязі. Навіть тим споживачам, які не мають можливості сплатити за газ. Щоби ми й надалі могли продовжувати газопостачання, закликаємо усіх, хто має таку можливість, продовжувати сплачувати рахунки. Тим самим ви допомагаєте людям, які через війну такої можливості не мають”, – повідомляється на сайті компанії.

У березні, попри військові дії, паперові рахунки надійдуть практично всім споживачам ТОВ “Житомиргаз Збут”. Просимо з розумінням поставитися до того, якщо паперова квитанція не буде доставлена до клієнтів, котрі проживають у найбільш “гарячих” точках. Однак, у компанії закликають клієнтів розраховуватися за газ онлайн. Адже це – не лише безпечно, а й вигідно – при оплаті онлайн комісія становить 0%.

Сплатити за газ онлайн можна за допомоги:

  • кнопки “Сплатити за газ” на сайті ТОВ “Житомиргаз Збут” ztgaszbut.com.ua;
  • Viber-боту ТВІЙ ГАЗЗБУТ https://cutt.ly/TSoenpU;
  • клієнтських сервісів 104.ua.

Інформація для оплати за спожитий газ вже є у Viber-боті ТВІЙ ГАЗЗБУТ та в Особистому кабінеті споживача.

Останні новини