Бердичів

міська рада

Запрошуємо мешканців громади взяти участь у прибиранні міста!

Увага-14

Як відомо багатьом, війна – це той час, коли явним стає все те, що у мирний час було непомітним чи приховувалося. Для мільйонів людей у всьому світі стало очевидним: страшна війна, розгорнута жорстоким, підлим, ницим російським режимом, висвітила все найкраще, що є в українцях. Їхню звитягу, патріотизм, самовідданість, силу духу, працелюбність, згуртованість та багато інших чеснот.

Ми докладаємо усіх зусиль для того, аби здобути справедливу Перемогу. І демонструємо на загал ще одну аксіому: навіть війна з її страшною сучасною зброєю – не привід, аби опустити руки й потонути у бруді. Так, українська земля була, є і має бути ошатною, красивою, чистою.

Бердичівлянам, мабуть, важко не помітити, що у цей дуже непростий і небезпечний час сотні людей працюють над тим, щоби громада не жила у смітті, щоби була з водою, теплом, газом, світлом.

Ми з вами вже стільки зробили для спільної Перемоги!.. І скільки ще потрібно зробити… Давайте наведемо чистоту у місті! Так, як вміємо лише ми – українці! Разом, у гурті, наче у себе в оселі чи на подвір’ї!

Запрошуємо 24.03 – 25.03.2022 р взяти участь у впорядкуванні прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків та прилеглих територій до садиб приватного сектору. Приберемо сміття, впорядкуємо клумби, видалимо чагарники, наведемо порядок у під’їздах, полагодимо дитячі гойдалки та лавочки!

Адже хто, як не ми, є господарями на своїй землі! Зробімо ще один важливий крок до переможного миру!