Бердичів

міська рада

Міський голова Бердичева Сергій Орлюк та вся бердичівська громада сердечно дякують за підтримку та допомогу братським містам Польщі

Польща-Україна-1

Українці мають гарне прислів’я: «Друг пізнається у біді». Бердичівська громада та громади братніх Бердичеву польських міст Седльце, Явор та Ченстохова вже багато років живуть у традиціях співпраці, дружби, взаємопідтримки.

Наразі згорьовані від жорстокості та свавілля російського окупанта українські землі у союзі з міццю української волі стали незламним форпостом на захисті Європи і світу, на захисті найвищих людських цінностей – миру, демократії, свободи.

У час війни, коли Україна втрачає своїх кращих синів та доньок, коли від бомбардувань перетворюються на руїни мирні міста та села, а кількість дитячих смертей вираховується вже сотнями, коли ночі і дні проходять під тривожні сирени та вибухи, ми надзвичайно високо цінуємо підтримку близького сусіда, надійного друга – народу Польщі.

Нині поляки палко відстоюють інтереси України на світовому рівні, сотні тисяч українців знайшли прихисток в їхніх домівках, а сотні польських волонтерів взяли на себе високу й шляхетну місію – допомогти постраждалим від російського фашизму.

Високоповажні очільники Седльце, Явора й Ченстохова! Шановні мешканці братніх Бердичеву міст! Дорогі друзі! З почуттям глибокої поваги міський голова Бердичева Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся Бердичівська міська територіальна громада сердечно дякують кожному з вас, хто долучився до благородної місії благодійництва!

Наразі ваші щирі слова підтримки та надана вами допомога слугують неоціненним внеском у справу життєзабезпечення нашої громади та суттєвою допомогою мирному населенню.

Бердичів переконаний: Перемога буде за Україною! І Перемога ця стане відліком новітньої історії сильної, єдиної та успішної Української Держави – у дружній сім’ї європейських народів!