Бердичів

міська рада

Уряд компенсує вартість комуналки українцям, які прихистили переселенців – для цього подайте оголошення на сайті «Прихисток»

Прихисток_2

На таку компенсацію може розраховувати кожен власник житла, який прихистив в своїй домівці вимушених переселенців із постраждалих від війни регіонів.

Як отримати компенсацію власнику приміщення?
Зареєструвати своє житло на ресурсі Прихисток https://prykhystok.in.ua

У день розміщення особи подати заяву до органів місцевого самоврядування

У день припинення розміщення особи або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб

Сума компенсації становитиме – 14,77 за одну людину на добу або до 457 грн за людину у місяць. Точна сума залежатиме від кількості прийнятих біженців та кількості днів, які вони провели у власника житла.

Як зазначила ініціатор проекту Галина Янченко: «Прихисток» став унікальним поєднанням волонтерських зусиль по допомозі українцям, які змушені покинути свої домівки, та державної підтримки, яка підхопила ініціативу та вивела її на новий рівень. І поки в Україні громадяни і дежавні інститути будуть так злагоджено працювати над викликами, жоден ворог тут не пройде!»

З моменту запуску, послугами ПРИХИСТКА скористалися 1,5 млн осіб, безкоштовно розміщено понад 40 тис. українців в Україні та за кордоном.

Поширте цю інформацію серед знайомих! Розкажіть людям, які вимушено покинули свої домівки, що безкоштовне житло можна знайти на https://prykhystok.in.ua.