Бердичів

міська рада

У Бердичеві створено матеріальний резерв громади для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

2-сесія

«Воєнну» сесію провели депутати Бердичівської міської ради. Перший проєкт, за який вони одноголосно проголосували, стосувався виділення матеріальної допомоги у розмірі 50,0 тис. грн. сім’ї геройськи загиблого на війні з росіянами бердичівлянина Андрія Полторакіна.

У громаді вирішено створити матеріальний резерв – задля запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій. Його обсяг складатиме 15,0 млн. грн.: 13,0 млн. грн. із них заплановано спрямувати на закупівлю продовольства; 1,0 млн. грн. – на придбання пального та ще 0,9 млн. грн. – на закупівлю ліків.

У громаді передбачили кошти на організацію поховання військовослужбовців та інших громадян, які загинули під час бойових дій у 2022 році – 250,0 тис. грн. Окремо виділено 1,0 млн. грн. поворотної фінансової допомоги МКП “Бердичівводоканал” – на оплату праці з нарахуванням , оплату енергоносіїв, придбання пального

У час війни суб’єктів господарювання необхідно підтримувати: із цією метою депутати вирішили звільнити тих від сплати за оренду комунального майна.

Фракції ОПЗЖ у міській раді більше не існує: відповідні заяви про вихід із фракції подали депутати Олександр Валеня, Ірина та Ярослав Груднини. Заяви від ще однієї членкині фракції Юлії Амелькіної наразі не надходило.