Бердичів

міська рада

У боях під Харковом героїчно загинув бердичівлянин Олександр Шеховцов

Вічна-память2-2

Із глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату, що спіткала бердичівську громаду. У боях під Харковом від снайперської кулі геройськи загинув бердичівлянин Олександр Шеховцов 1999 року народження.

Олександр навчався у бердичівській школі № 8. Яким був?.. Та, наче, таким, як більшість, але мав одну особливість – у ньому відчувалися істинно чоловічий стрижень, неприйняття зла та сила духу. Ще у школі мріяв про армію. Тож по завершенні навчання вирішив вступити до Львівського університету Сухопутних військ ім. Сагайдачного. Проходив військову службу у лавах Національної гвардії України.

Олександр Шеховцов зробив все і навіть більше заради того, аби руська нечисть не топтала своїми гумовими чоботами українську землю і не вбивала волю до свободи та до гідного життя. Він поклав своє таке ще молоде життя за кожного з нас, за те, аби українці продовжили випалювати окупантську орду, за те, аби Україна, зрештою, здобула переможний мир.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся громада висловлюють щирі співчуття рідним та близьким славного земляка. Бердичів пам’ятатиме, помститься і переможе!   

Останні новини