Бердичів

міська рада

У день народження Тараса Шевченка бердичівляни зібралися біля пам’ятника Кобзареві

1-2

День народження Тараса Шевченка бердичівська громада зустріла біля пам’ятника Кобзареві. Сьогодення українців затьмарено війною з російським фашистським режимом, зазначили на заході, але жоден агресор не в змозі відмінити весну, перемогу України та знаменну дату у житті української нації – 9-те березня, день, коли на світ з’явився Шевченко.

«Творчість Кобзаря мотивувала не одне покоління борців за свободу Батьківщини». У дні, коли наші співвітчизники та поборники волі й незалежності з різних країн світу успішно тушкують путінське гарматне м’ясо, ця фраза, часто використовувана у мирні часи, набула нового сенсу. Так, Шевченко – пророк, провісник нового життя, істинний патріот України, творець духовного заповіту, що переходитиме з покоління до покоління.

Ми живі, ми знаходимося на своїй землі і захищаємо її від ворога… Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо тональність Шевченкових рядків про «рускій мір», біль, що нею пронизаний кожен рядок. Адже самі переживаємо той біль. Ця війна міцно об’єднала українців, констатував міський голова Сергій Орлюк. Підтвердивши ще одну думку: сила – в єдності. В єдності та у вірі. Бердичів вірить у Господа, власні сили та в Перемогу України.