Бердичеве, землякові потрібна допомога!

потрібна-допомога

Україна неодмінно переможе у цій війні. Тому що за нею Правда, а значить – Бог. Тому що її захищає найкраща армія у світі. Тому що одним з унікальних озброєнь, що ним володіють українці, є взаємодопомога.

Зараз ми – бердичівляни й усі небайдужі – гуртом маємо допомогти стати на ноги… Буквально,  у прямому сенсі… Нашому земляку, молодому, красивому, сильному й мужньому Євгенію Островському.

Перебуваючи у столиці, у зоні бойових дій, Євгеній потрапив під ракетний удар. На щастя, залишився живий. Але втратив обидві ноги. Нині на підтримку та лікування потрібні кошти. І бердичівська громада має зробити все можливе, аби допомогти молодому чоловіку.

Лише так, не опускаючи рук і не оминаючи увагою кожного, ми переможемо. Лише за підтримки й захисту Господа, нашого славного війська та одне одного.

Нижче – реквізити, за якими можна перерахувати кошти на лікування Євгенія:

ПРИВАТБАНК

Островська Анастасія Володимирівна (дружина)