Засідання двадцять другої позачергової сесії Бердичівської міської ради

Placeholders_2

12 березня 2022 року о 10:00 год. в актовому залі міської ради відбудеться засідання двадцять другої позачергової сесії  Бердичівської міської ради VIІI скликання

1. Про виділення матеріальної допомоги.
  2. Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 05.02.2021 №76 «Про комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Бердичівської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 р.р. (зі змінами).
  3. Про звільнення  від сплати за оренду майна комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади.
  4. Про надання поворотної фінансової допомоги міському комунальному підприємству «Бердичівводоканал».
  5. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №411 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального  господарства та благоустрою Бердичівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки» (зі змінами).
  6. Про внесення змін до бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2022 рік.
  7.  Про Інну Тарасюк.