Бердичів

міська рада

Бердичів живе й готується до настання сонячної погоди та приходу Перемоги

1

На Офіційному сайті Бердичівської міської ради вже повідомлялося про старт робіт із прибирання міста. Наразі роботи продовжуються, усі підприємства житлово-комунальної сфери працюють у штатному, «передпереможному», як вони кажуть, режимі.

Зокрема, працівники МКП «Бердичівкомунсервіс» займаються кронуванням дерев, очищенням територій від сміття і загалом – благоустроєм міста. Так, з-поміж іншого, комунальники приводять до належного стану люки на проїзних частинах, що з часом «просіли», та ремонтують колодязі зливних мереж.

Прибирати прилеглі території активно взялися і ОСББ Бердичева. Люди зрізають чагарники й порослі, вивозити які допомагає той самий «Бердичівкомунсервіс», наводять лад навколо будинків.

Під час війни кожен має робити свою роботу – віддано, відповідально, не розраховуючи, що «так-сяк» пройде і у випадку чого хтось доробить за тебе. Робити маємо на фронті зі зброєю, у скверику з мітлою, лікуючи, навчаючи, даруючи свою творчість чи пробиваючи допомогу в якості волонтера. Цю думку нині часто чути і від українських військових, і від недиванних патріотів-цивільних. Працюй так, аби за тобою не доробляти і не переробляти. Щоби якісно і так, як має бути. Диванним експертам – диванні зради і перемоги. Україні потрібна Перемога справжня!  

Останні новини