Бердичів

міська рада

Боронячи Україну, геройськи загинув бердичівлянин Віктор Осадчук

Осадчук_2

Доблесно й самовіддано б’ючись із росіянами-окупантами, втрачає своїх звитяжних захисників Україна. 07 березня у боях в районі Макарова, що на Київщині, геройськи загинув 43-річний бердичівлянин Віктор Осадчук – старший солдат, командир відділення самохідного артилерійського взводу артилерійської групи 95-ї бригади.

Віктор Осадчук – випускник бердичівської СЗОШ № 1. Навчався у коледжі промисловості, економіки та права, КНУ ім. Т. Шевченка, МАУП. Мав спеціальність фінансиста. Свого часу працював у виправних колоніях № 70 та № 73.

Із початком бойових дій на сході України у 2014-2015 рр. у складі 95-ї бригади Віктор Осадчук брав участь в АТО, мав поранення. 24 лютого 2022-го був призваний до лав ЗСУ. Свій останній бій прийняв, залишившись до кінця вірним присязі, виявивши при цьому стійкість та мужність. Вдома у Героя залишилися дружина та син.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу непоправної втрати та висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Віктора Осадчука.

Церемонія прощання з Героєм-Захисником України має відбутися у п’ятницю 29 квітня, о 14:00 у Будинку офіцерів. Віддамо останню шану славному землякові!

Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!     

Останні новини