Бердичів

міська рада

Велика бердичівська толОКа: чистіше місто – швидша Перемога (фоторепортаж)

1-1

Нехай погода на межі плюсів і мінусів, нехай вітер, граючись, то допомагає, то заважає, нічого не здатне перешкодити Бердичеву влаштувати весняно-передпереможну толоку. Велика справа – братися за роботу всім разом: так і ворога легше бити, і своє місто чистішим робити.

Цього разу контрнаступ на сміття, порослі і все, що псує обличчя Бердичева, влаштували кількома зведеними підрозділами одразу на двох напрямках: у районі Чуднівського мосту та на схилах біля фортеці. На першому нищівний удар по супротивнику завдало з’єднання у складі працівників виконавчого комітету Бердичівської міської ради, Публічної бібліотеки громади, Музею історії та МКП “Бердичівкомунсервіс”. На другому напрямку жодних шансів непотребу не дала ударна група у складі представників музичної та художньої шкіл.

Завдання за призначенням виконали – все зібране, загромаджене, вирубане й спиляне повантажили на трактори й вивезли. Далі на об’єднані сили прибиральників чекає ротація: у середу на толоку мають вийти працівники управління ЖКГ, а у п’ятницю на сміття чекає зачистка від колективу міського Палацу культури.

Останні новини